Фото без опису

   Згідно плану роботи відділу освіти Гончарівської селищної ради з метою  підвищення професійної майстерності вчителів  природничих наук закладів освіти Гончарівської ОТГ 18 лютого 2020 року  на базі Гончарівської гімназії відбувся семінар-практикум з теми «Використання сучасних технологій навчання у процесі викладання природничих дисциплін в умовах оновленого змісту освіти».

У семінарі взяли участь начальник відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентина Примак, спеціаліст відділу освіти  Гончарівської селищної ради Інна Макаренко, директор Гончарівської гімназії Ніна Рудник, заступники директора з навчально-виховної роботи Галина Попружна та Світлана Бортник,  вчителі біології, хімії та географії закладів загальної середньої освіти громади.

На  семінарі розглядались як  теоретичні, так  і  практичні питання.

Вчителі біології Гончарівської гімназії та Смолинської ЗОШ І-ІІ ст. Тамара Райська та Валентина Крищенко  провели спільний урок-подорож з теми «Генеративні органи рослини». Діти із задоволенням об’єдналися в команди, вирішували проблемні завдання, давали відповіді на цікаві запитання. Учасники  завзято боролися за перемогу, продемонструвавши гарні знання з біології та вміння працювати в команді. Усі учасники та присутні отримали неймовірне задоволення від уроку-подорожі.

У ході теоретичного блоку семінару вчителі презентували власний досвід роботи та результативність впровадження його в освітній діяльності:

  • Нестеренко О.М. (вчитель географії Гончарівської гімназії) – «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках географії»;

  • Райська Т.П. (вчитель біології Гончарівської гімназії) – «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках біології»;  

  • Ярошенко Г.Г. (вчитель біології-хімії Слабинської ЗОШ І-ІІІ ст.) – «Реалізація практичної складової на уроках біології в рамках Нового Державного стандарту».

Педагоги продемонстрували колегам доцільність використання новітніх навчально-методичних засобів, методів навчання та сучасних ІКТ (офісні, мультимедійні, програмні, тестові, гіпертекстові, хмарні,  Smart – технології та ін.) для розвитку творчих задатків дітей, знань, умінь і практичних навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, які допоможуть дитині в майбутньому успішно соціалізуватися, здійснювати подальшу навчальну і професійну діяльність.

Відділ освіти

Гончарівської селищної ради