З метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, для забезпечення широкої роз’яснювальної роботи щодо пропаганди безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти Гончарівської громади з 17 по 21 травня 2021 року тривав І етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

У рамках проведення І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти пройшли заходи спрямовані на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до шкіл і додому, а саме:

• 21 травня 2021 року проведено єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»;
  • ігрова програма «Дорожні знаки»;
  •  усний журнал «Обережно дорога»;
  •  комп'ютерне проектування «Перехрестя»;
  •  конкурс малюнків «Мій друг світлофор», «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.
  •  перегляд мультфільмів «Абетка безпеки на дорозі»;
  • творче конструювання «Транспорт майбутнього та правила дорожнього руху в майбутньому»
  • ігрові заняття пізнавального циклу»
  • проведені тематичні уроки, зустрічі, бесіди.

Відділ освіти Гончарівської селищної ради