12 вересня делегація Гончарівської громади у складі селищного голови В.РУДНИКА, старости сіл Смолин, Козероги І.СМИРНОВА, директора ТОВ «Зерно Злато» А.ТКАЧЕНКА вітала військовослужбовців нашої танкової бригади з Днем танкістів.

Від імені громади кращим військовослужбовцям було вручено 30 Почесних грамот, бензопили, принтери, набори ключів.

Учнівський та педагогічний колектив Гончарівської гімназії передали танкістам солодкі подарунки.

Висловлюємо слова подяки голові Чернігівської обласної ради О.ДМИТРЕНКО за візит в зону ООС та привітання воїнів-танкістів 1 окремої танкової бригади.

І.СМИРНОВУ, А.ТКАЧЕНКУ, педагогічному та учнівському колективу командиром бригади О.ХОДОЮ вручено Подяки військової частини за підтримку військовослужбовців.

Щирі слова вдячності всім хто долучився до привітань

Слава України!