Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Гончарівській громаді проведення Олімпійського тижня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму. Впродовж тижня заклади освіти громади активно проводили змагання з футболу, піонерболу, волейболу, підтягування, різноманітні естафети.

А 17 вересня 2021 р. відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту України. З привітальним словом виступили староста сіл Смолин та Козероги Іван Смирнов, начальник відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентина Примак, заслужений тренер України, голова Асоціації футболу Юрій Грузнов, голова ФСТ «Колос» Чернігівського району Ігор Конашевич, молодший лейтенант 1 окремої танкової Сіверської   бригади Антон Клочек.

Цього дня Володимир Беда, учитель фізичної культури Гончарівської гімназії, для учнів Смолинської ЗОШ  І-ІІ ст. та Гончарівської гімназії провів емоційну, запальну естафету «Веселі старти». Також емоційно та хвилююче відбувся матч з волейболу між командами учнів Гончарівської гімназії «Юніор», збірної команди учителів «Ветерани», команди ДЮСШ «Олімпієць» та команди військових СКА військової частини А 1815.  За результатами гри І місце отримала команда військових СКА військової частини А 1815, ІІ місце посіла  команда ДЮСШ «Олімпієць», а ІІІ місце виборола збірна команда учителів «Ветерани». Переможці та учасники матчів були нагороджені дипломами та медалями.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо усім  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.