З дотриманням всіх протиепідемічних норм в жовтні в Гончарівській школі мистецтв відбулося традиційне Свято першокласників. А їх в цього навчальному році аж 35: в класі хореографії -17,  образотворчого мистецтва – 6 та в музичних класах - 8 учнів.
    Свято пройшло в піднесеному настрої. Для першокласників, що тільки починають творчу стежину, виступили трохи доросліші учні школи. На фортепіано грали учні викладача Катерини Оксенюк. Сольним співом порадували вихованці викладачів Вікторії Овчар та Катерини Мурач. А хорові та фольклорні виступи підготували творчі колективи «Барвінок», «Капітошки» та «Писанка» ( керівники Катерина  Мурач та Ольга Харченко). Родзинкою свята стали виступи наймолодших учнів: солістки Ані Ліщук та тріо в складі Вікторії Мурач, Альонки Сінкевич та Ані Ліщук.

У залі панувала справжня радісна та святкова атмосфера. В кінці заходу всі першокласники отримали подарунки від Гончарівського селищного голови Віталія Рудника.
   Вітаємо наших першокласників із гарним стартом і бажаємо у такому ж складі дійти до фінішу під назвою «Випуск»!

За інформацією відділу культури, сім’ї,
молоді та спорту