22 січня 2022року в селищі Гончарівське відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2009р.н., присвячений річниці створення ДЮСШ «Олімпієць». Участь взяло чотири команди: ДЮСШ «Олімпієць» (Гончарівське), Обласна комплексна ДЮСШ (ОКДЮСШ Чернігів), ДЮСШ Чернігів, ДЮСШ Колос Ріпки. Учасники турніру показали емоційну, цікаву, професійну та запеклу гру, в результаті якої місця розподілилися таким чином:

1 місце – ОКДЮСШ Чернігів;

2 місце – ДЮСШ «Олімпієць»;

3 місце – ДЮСШ Чернігів;

4 місце – ДЮСШ Колос Ріпки.

Тренерським складом були визначені кращі гравці команд та нагороджені статуетками. Ними стали: Мишко Анастасія (ДЮСШ Чернігів), Киліяненко Анастасія (ДЮСШ Колос Ріпки), Лазебна Вероніка (ДЮСШ «Олімпієць»), Мужило Аліна та Діана (ОКДЮСШ Чернігів).

Команда переможець, срібні та бронзові призери, команда-учасник були нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодощами.

Щиро вітаємо команду ДЮСШ «Олімпієць» - СРІБНИХ ПРИЗЕРІВ ТУРНІРУ та бажаємо дівчатам подальших високих досягнень та спортивного розвитку. Дякуємо тренеру та директору ДЮСШ «Олімпієць» Олегу КАНАВІ за організацію та належну підготовку команди до турніру.

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту