ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ГОНЧАРІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», «Про освіту» «Про культуру», Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу позашкільної освіти у сфері культури, затвердженого рішенням 21 сесії 8 скликання від 14 жовтня 2022 року, Гончарівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗПО «Гончарівська мистецька школа» Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

• громадянство України;

• вища фахова освіта;

• стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років;

• вільне володіння державною мовою;

• здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) стратегію (перспективний план) розвитку закладу – короткострокову на 1 (один) рік та довгострокову на 5 (пять) років, складену у довільній формі;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної(науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи приймаються за адресоюсмт. Гончарівське, вул. Танкістів 48 – А, пн. – чт. з 08:00 до 17:00, пт. з 08:00 до 16:00 та/або на електронну адресу  відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області – goncharivske-kultura@ukr.net

Строк прийому документів з 02 жовтня 2023 року до 31 жовтня 2023 року.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника позашкільного закладу освіти у сфері культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить тестування, заслуховує публічні презентації стратегій розвитку закладу на один і п’ять років.  Кандидатам на посаду директора необхідно не пізніше як за п’ять календарних днів до публічної презентації попередити Відділ про потребу в технічних засобах для проведення презентації.

Довідки за телефоном: (096) 704-31-08, (063) 5372594, пн. – чт. з 08:00-17:00, пт. – з 08:00 – 16:00.