В Гончарівській територіальній громаді тривають заходи з благоустрою прибудинкових територій та зон загального користування. Здійснюються роботи по закладанню клумб, створенню газонів, висаджуються різноманітні дерева.

Слова вдячності за активну участь в роботах по озелененню адресуємо Надії Серідко, Риммі Куровській, Марині Кобцовій, Юлії Руденко, Олені Андрієнко, Любові Марченко, Олені Прищеп, Ользі Марченко, Людмилі Гречкосій, Людмилі Сопіній, Ганні Маряновій, Наталії Швецовій, Лідії Клунній,   Аллі Лемішко, Миколі Кулику, Оксані Бодяк, Людмилі Дубініній,  Зінаїді Коханенко, Ользі Гречці, Ларисі Чередниченко, Миколі Барану, Світлані Чорнобай, Людмилі Вороніній, Олені Коваленко, родині Пилипенко – за висаджені дерева біля пам»ятника Т.Шевченку (та всім хто з власної ініціативи долучається до висадки квітів та дерев ).

Окремі слова подяки працівникам селищної ради по благоустрою : Галині Михальчук  та Ірині Капраловій (смт.Гончарівське), Анатолію Товчку (с.Смолин), Павлу Соболю (с.Жеведь), Михайлу Горбатенку (с.Слабин), які своєю щоденною працею створюють комфортні умови для нашого життя.

«Спасибі» і тим, хто «допомагає» в благоустрої і озелененні по своєму: краде нові бордюри для тротуарів, дорожні знаки, нівечить елементи благоустрою та дитячих майданчиків. Без вашої «допомоги» ми не впораємось:  «СПАСИБІ».