Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Гончарівської громади і всієї України.

Щороку, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей і

традиційно, за сприяння селищного голови  Віталія  Рудника, діти Гончарівської громади, соціально незахищених категорій з числа: дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей, та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали подарунки. Цього року – це канцелярські набори.

До 36 дітей в цей світлий день завітали начальник Служби у справах дітей Гончарівської селищної ради Юлія Качаненко та фахівець із соціальної роботи з дітьми та сім’ями Гончарівської селищної ради Людмила Ященко з подарунками, вітаннями і побажаннями рости здоровими та щасливими!

За інформацією Служби у справах дітей