«Рідний краю, тобі я пісню заспіваю!» - саме під такою назвою творчі колективи та талановита молодь селища Гончарівське,  подарували жителям та гостям громади святкову концертну програму. Захід пройшов в центральному парку селища з дотриманням всіх тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів.

Свої щирі виступи всім присутнім дарували: ансамбль «Горличка» (керівник – Ольга Харченко) та вихованці хореографічного класу (керівник – Тетяна Шкурко) Гончарівської школи мистецтв, гурт «КАВА», Катерина Москат, Вікторія Овчар, Оксана Ліщук, Тетяна Вініченко, Катерина Мурач, Катерина Оксенюк, Дмитро Піпкун та Тетяна Якубець. Прикрасою свята стали його ведучі –  Прохоренко Анастасія  та Виноградний Артем. Прекрасне озвучування заходу забезпечив Чепінога В’ячеслав. Всі бажаючі могли пофотографуватися біля фотозон,  виготовлених відділом культури, сім’ї, молоді та спорту та Качаненко Олександром та прийняти участь в акції «Віночок побажань для рідної Гончарівської громади», організованої викладачем образотворчого мистецтва Гончарівської школи мистецтв Лисенок Людмилою. Розміститися глядачі змогли на солом’яних тюках, які  люб’язно привіз  директор ТОВ «ЗЕРНО-ЗЛАТО» Андрій Ткаченко. А яка радість для дітлахів! Ще довго після свята вони гралися з соломою, майструючи собі зони для відпочинку.

Святкова концертна програма пройшла за підтримки Гончарівського селищного голови Віталія Рудника.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту