Традиційно протягом серпня-вересня у закладах освіти Гончарівської селищної ради пройшли серпневі педагогічні зустрічі та методичні об’єднання вчителів гуманітарного, математичного, природничого циклів, а також суспільних дисциплін.

Особливості організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році, змішане та дистанційне навчання як виклик сьогодення, суттєві зміни в організації роботи з дітьми, спричинені запровадженням протиепідемічних заходів в закладах освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти, - головні питання, розглянуті на засіданнях. Важливими для обговорення були теми вдосконалення роботи з обдарованими дітьми, підготовки їх до участі у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, участь педагогів у фахових конкурсах різного рівня.

4 вересня під головуванням начальника відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентини Примак проведено нараду керівників закладів освіти громади, на якій спільно було визначено основні напрямки роботи щодо виконання держаної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізовано підсумки роботи за минулий навчальний рік, визначено напрямки, форми, засоби роботи у новому 2020-2021 навчальному році.

Отже, з новими планами та ідеями впевнено вирушаємо у новий навчальний рік!

За інформацією відділу освіти