Шановні наші військовослужбовці!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем танкістів!

Сьогодні Збройних Сили України  впевнено можуть гордитися вашою  мужністю,  героїзмом  та високим професіоналізмом!

Як підтвердження  цьому є героїчна  участь наших танкових екіпажів у бойових діях із російським агресором на сході нашої держави. В історії  сталевих лицарів нашої бригади є неперевершені приклади героїзму, відваги та самопожертви. Світла пам'ять нашим воїнам танкістам, які віддали власне життя за наше мирне небо, за територіальну цілісність України.

З нагоди свята висловлюю подяку всім ветеранам танкових військ, воїнам-танкістам за самовіддане виконання службових обов’язків, вірність Військовій присязі та високу громадянську позицію.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, подальших успіхів та нових звершень у благородній справі ратного служіння Українському народові!

Слава Україні!

З повагою

Гончарівський селищний голова                                                              Віталій Рудник