В Гончарівській громаді пройшли заходи, присвячені Дню визволення від нацистських окупантів у Другій світовій війні.

22 вересня в с. Козероги відбувся мітинг «А память священна…». Захід був присвячений пам’яті тих, хто загинув, рятуючи рідну землю від окупантів. Тематичними піснями, у виконанні жіночого вокального ансамблю «Жеведянка», Сили Марії, Карнаушенко Віри та Рапути Тетяни,  згадували ті похмурі сторінки історії. Слова пошани про загиблих висловили голова Гончарівської громади Віталій Рудник, в. о. старости Іван Смирнов та Сергій Красков. Почесними гостями заходу були керівник пресгрупи обласної ради ветеранів – Валерій Самосват, представник Міністерства у справах ветеранів України - Юрій Потійко та заступник голови ветеранської районної організації Сергій Сидоренко. Отець Сергій відслужив поминальну службу по загиблими воїнам – односельцям.

З нагоди відзначення пам’ятної дати в Смолинській та Слабинській бібліотеках було оформлено виставку тематичної літератури «Тих днів не стерти з пам’яті ніколи». В Смолинському Будинку Культури били розміщені інформаційні матеріали про події воєнних років (газети «Деснянська правда» 1992 – 1994 рр.) та проведена аудіотрансляція урочистого заходу «Сонце в диму перемог».

Памятаймо! Живемо та навчаймо молоде покоління, щоб помилки минулого ніколи більше не повторювати у  майбутньому.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту

Гончарівськоїселищної ради