З нагоди новорічно-різдвяних свят відділом культури, сімї, молоді та спорту  було оголошено конкурс «Напиши листа Святому Миколаю!». Написати в листі про добрі справи, які були зроблені протягом 2020року, про те, яким ми бачимо 2021 рік, про новорічні побажання та подарунки могли  всі бажаючі жителі Гончарівської територіальної громади. Але у магію цього свята, в силу хороших справ та вчинків більше вірять діти, бо до резиденції Святого Миколая надійшло  83 казкових листа від діток сіл Слабин, Смолин, Жеведь та селища Гончарівське.

Всі учасники отримали подарунки від Святого Миколая та його онлайн – привітання, яке було розміщене на офіційній сторінці відділу, а також передане в освітні заклади Гончарівської громади.

Конкурс пройшов за підтримки Гончарівської селищної ради.

Вірте в чудеса і вони обовязково здійсняться!

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту