Шановні жителі та гості Гончарівської  громади!

Вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!

Бажаю Вам приємних подарунків та солодких сюрпризів,   казкових несподіванок і добрих побажань, вміння розділити веселощі й радість з коханими і близькими людьми, наповнити свої оселі святковим затишком і променистим щастям!

Сердечно бажаю  Вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті! Доброго щастя та злагоди вашим  родинам, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

Нехай це свято наповнить всю нашу громаду  достатком,  теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим і  цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів!

Зі святом Вас!

З повагою до Вас,

Гончарівський селищний голова                                                                Віталій Рудник