З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже понад десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Згідно з наказом відділу освіти Гончарівської селищної ради  від 05.01.2021 № 02 «Про проведення І-ІІ етапів ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2020-2021 навчальному році» 15 січня 2021 року було проведено ІІ етап Конкурсу, в якому взяли участь  учні різних вікових категорій Гончарівської гімназії та Слабинської ЗОШ І-ІІІ ст.

За рішенням конкурсної комісії ІІ етапу Конкурсу переможцями визначено:

ІІ місце

Івахненко Дмитро, учень 11 класу Гончарівської гімназії (підготувала учитель української  мови та літератури Ірина Кущенко);

ІІІ місце

Шостак Сергій, учень 5 класу Слабинської ЗОШ І-ІІІ ст. (підготувала учитель української  мови та літератури Наталія Тур);

Біла Марина, учениця 8 класу Гончарівської гімназії (підготувала учитель української  мови та літератури Ірина Кущенко);

Кирилова Софія, учениця 9 класу Слабинської ЗОШ І-ІІІ ст. (підготувала учитель української  мови та літератури Наталія Тур).

Щиро вітаємо з перемогою

та бажаємо подальших успіхів та звершень !!!

За інформацією відділу освіти