2-3 січня 2021року в м. Сновськ відбувся футбольний турнір серед юнаків 2008-2009 р.н., присвячений новорічним святам. Вихованці ДЮСШ «Олімпієць» взяли участь у змаганнях разом з одинадцятьма командами Чернігівської області та м. Славутич. За результатами змагань наша команда посіла почесне 4 місце.

А 29-30 січня 2021року команда юнаків 2012 р.н. ДЮСШ «Олімпієць» також відвідала футбольний турнір м. Сновськ, присвячений новорічним святам. Серед 12 команд  наша посіла сьоме. Всі учасники турнірів були нагороджені медалями, дипломами та кубками.

5-7 лютого 2021 року в м. Славутич відбувся відкритий чемпіонат м. Славутич з футзалу серед дітей 2007-2008 р.н., присвячений видатному футболісту УРСР Юрію Войнову. В чемпіонаті взяли участь 12 команд з міст: Києва, Житомира, Сновська, Бровари, Городня, Переяслава, Славутича та сел. Гончарівське. В запеклій боротьбі наша команда юнаків посіла сьоме місце.

14-15 лютого 2021 року відбувся чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед дівчат  2007-2008 р.н., у якому взяла участь команда ДЮСШ «Олімпієць». Це були дебютні змагання для наших дівчат. Чемпіонат відбувся серед команд:   ДЮСШ м. Семенівка, ДЮСШ «Чернігів», ОКДЮСШ м.Чернігів, ДЮСШ м.Прилуки, ВК «Десна»-Понорниця, КДЮСШ №2 м.Чернігів, ОКДЮСШ-ДЮСШ «Чернігів», КДЮСШ м.Ніжин.  В цьому турнірі наша команда не здобула призового місця, але набула дуже важливого досвіду для подальших високих результатів.

Бажаємо всім учасникам не втрачати бойового духу та жаги до перемог!

Директор ДЮСШ «Олімпієць»                                                       Олег КАНАВА