13 березня ДЮСШ «Олімпієць» Гончарівської селищної ради провела турнір з міні-футболу «Відкритий кубок Гончарівської ТГ» серед юнаків 2010р.н. В турнірі взяли участь 5 команд: дві команди СДЮШОР «Десна» м.Чернігів, дві команди ДЮСШ «Олімпієць» сел. Гончарівське та одна команда ДЮСШ м.Городня. Друга команда ДЮСШ «Олімпієць» 2009р.н. грала поза конкурсом та турнірних задач, окрім участі в змаганнях та набутті досвіду.

Результати змагань:

• перемогу здобула наша команда ДЮСШ «Олімпієць» 2010р.н., обігравши всіх суперників та залишивши головний кубок вдома;
  • друге місце - СДЮШОР «Десна - 1» м.Чернігів;
  • третє місце - СДЮШОР «Десна - 2» м.Чернігів;
  • четверте місце – ДЮСШ м.Городня.

Всі команди були нагороджені медалями та грамотами, переможці – кубками. Кращі гравці команд отримали статуетки.

Вітаємо вихованців ДЮСШ «Олімпієць» та тренера Олександра Хоменка з перемогою. Нехай високі досягнення надихають на нові злети у турнірних таблицях.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту