8 травня Гончарівська територіальна громада відзначила День пам’яті та примирення, а 9 травня – 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заклади культури та бібліотечні установи Гончарівської селищної ради долучилися до вшанування цих пам’ятних дат. В старостинських округах з дотриманням всіх протиепідемічних заходів пройшли мітинги «А пам’ять священна…», відбулися церемонії покладання квітів біля пам’ятних знаків, пам’ятників та братських могил. У бібліотеках  створенні літературні виставки  «Пам’ятати заради майбутнього», створені тематичні локації. У с. Козероги отець Сергій  відслужив поминальну службу по загиблими воїнам – односельцям.

Пам’ятаймо! Живемо та навчаймо молоде покоління, щоб помилки минулого ніколи більше не повторювати у  майбутньому.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту