З 12 травня в Чернігівській області розпочалися планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь близько двох тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву. Базові табори розгорнулися в різних її регіонах. Резервісти відпрацьовують військові знання і навички. Не останнє місце у бойовій підготовці займає підтримка морально-психологічного стану учасників зборів. З цією метою 16 травня 2021 року артисти-вокалісти Гончарівської територіальної громади з концертною програмою виступили перед учасниками навчальних зборів з тероборони, які дислокуються на території Гончарівської громади. Кожна учасниця ділилася часточкою творчої душі, зігрівала присутніх щирою усмішкою та мелодійністю рідних українських пісень. Дарували свої музичні вітання: Тетяна Якубець, Катерина Антоненко, Тетяна Вініченко, , гурт «КАВА» (Катерина Оксенюк, Катерина Мурач, Альона Москаленко, Вікторія Овчар). Звуковий супровід забезпечив депутат Гончарівської селищної ради В’ячеслав Чепінога, а підвіз артистів – директор ДЮСШ «Олімпієць» Олег Канава.

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту