04 серпня 2021 року згідно річного плану відділу культури, сім’ї, молоді та спорту було проведено робочу нараду для працівників закладів культури Гончарівської селищної ради. Начальником відділу Тетяною Якубець було акцентовано увагу на питаннях:

1. Підготовка відзначення 30-річчя незалежності України та Дня Державного Прапора України в Гончарівській громаді.

2. Про дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку працівників підзвітних закладів культури.

3.  Підготовка закладів культури до опалювального сезону 2021-2022 року.

4. Атестація викладачів КПНЗ «Гончарівська школа мистецтв» в 2021-2022 навчальному  році.

5.Методичні рекомендації щодо організації дозвіллєвої роботи з дітьми в канікулярний час в закладах культури.

17 серпня у відділі культури, сім’ї, молоді та спорту відбувся семінар-практикум «Впровадження УДК в роботу публічних бібліотек» для бібліотечних працівників Гончарівської селищної ради. Своїм досвідом з даного питання ділилася  директор КЗ «М.-Коцюбинська публічна бібліотека» Інна Шовкун.

В рамках семінару відбулася презентація книги «У затінку земної жінки» за участю її авторки Олени Печорної. З присутніми письменниця поділилася не тільки історією виникнення роману,  таємницями героїв, а й теплом та світлом своїх життєвих порад та побажань. Кожен бажаючий зміг придбати книги з автографом автора та залишити в спогадах приємний слід від зустрічі.

За інформацією
відділу культури, сім’ї, молоді та спорту