1 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день вже став чудовою традицією у нашій громаді і свідчить про велику повагу до людей старшого покоління. 100 одиноких  пенсіонерів, які перебувають на обліку в Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гончарівської селищної ради, отримали приємний та "теплий" подарунок. Директор Центру надання соціальних послуг Гончарівської селищної ради Оксана Кашпуренко та соціальні робітники установи відвідали на дому підопічних відділення соціальної допомоги вдома та від імені селищного голови Віталія Рудника й від себе особисто привітали з Днем людей похилого віку та Днем ветерана, побажали міцного здоров’я, миру та благополуччя .