З 2 по 16 вересня 1996 року в Україні відбулася грошова реформа, головним досягненням якої стало збільшення обсягів залучених іноземних інвестицій, прискорення руху грошей та підвищення авторитету країни на міжнародному рівні.

07 жовтня 2021 року у рамках святкування 25-ї річниці грошової реформи відділом освіти Гончарівської селищної ради було організовано зустріч учнів 10-11 класів  КНЗ Гончарівська гімназія  з викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування НУ «Чернігівська політехніка» та студентами-волонтерами спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування». Керівниця лабораторії «Creative Finlab», професор Парубець Олена Миколаївна зі студентами провели інтерактивний тренінг «Світ фінансів». У ході тренінгу учасники зіграли в інтелектуальну гру «Заробляй – ефективно розподіляй», давали відповіді на фінансові загадки, вчилися складати сімейний бюджет, вчилися заощаджувати та створювати «подушки безпеки».

Семінар закінчився обговоренням, учасники обмінялися враженнями та позитивними емоціями.

За інформацією відділу освіти