З нагоди новорічно-різдвяних свят Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту оголошує КОНКУРС «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА СВОЇМИ РУКАМИ» для дітей та молоді Гончарівської  територіальної громади.

Всі умови конкурсу прописані в  Положенні.

КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА СВОЇМИ РУКАМИ»

Загальні положення

1.1. Положення визначає порядок та умови проведення конкурсу «Новорічна ялинка своїми руками» (далі – Конкурс).

1.2. Організатор Конкурсу -  Відділ культури, сімї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради.

1.3.  Прийом конкурсних робіт здійснюється  з 15 грудня до 24 грудня 2021 року включно.

1.4. Вікова категорія учасників необмежена.

Мета конкурсу

2.1. Сприяння розвиткові у підростаючого покоління навичок до творчості;

2.2. Залучення дітей та молоді до практичної природоохоронної роботи через організацію творчої діяльності;

Порядок організації та проведення Конкурсу

3.1. Керівництво конкурсом й підбиття підсумків покладається на організаційний комітет.

3.2. Організаційний комітет конкурсу «Новорічна ялинка своїми руками»:

Голова журі:

Тетяна ЯКУБЕЦЬ – начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради;

Члени журі:

Євгенія СМИРНОВА – спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради;

Ольга ХАРЧЕНКО – директор Гончарівської школи мистецтв;

Наталія САЛТАН – майстриня, жителька сел. Гончарівське.

3.3. Конкурсні роботи доставляються на адресу: сел. Гончарівське, вул. Танкістів 54А (ліве крило ДНЗ «Лісова казка», відділ культури, сім’ї,  молоді та спорту)

Вимоги до конкурсних робіт

4.1. Новорічна ялинка може бути виконана із щільного кольорового паперу, тканини, вати, картону, ниток,  всіляких підручних матеріалів(пластикових пляшок, бляшанок, пакувальних матеріалів і т.д.), природніх матеріалів. Вони повинні мати міцну основу. Вітаються всілякі ялинки з фантазійними малюнками, з різними об’ємними фігурками казкових і мультиплікаційних персонажів, символом новорічного свята і наступаючого року, стилізованими «бурульками», «цукерками», намистом, кулями і т.д.

4.2. Форма, розміри створеної роботи (ялинки) можуть бути будь-які.

4.3. До роботи має бути додана інформація про учасника (ПІБ, вік, освітній заклад, клас).

4.4. Представлені на Конкурс новорічні ялинки повинні відповідати таким критеріям:

- відповідність ялинки святковій новорічній тематиці;

- оригінальність художнього оформлення;

- якість кріплення та естетичність.

4.5. На конкурс не приймаються роботи:

- роботи, в яких присутні гострі металеві предмети, з битого скла;

- представлені пізніше терміну.

4.6. Кількість робіт від учасників Конкурсу необмежена.

Порядок визначення переможців та нагородження

5.1. За кожним критерієм конкурсна робота оцінюється журі від 1 до 5 балів.

4.4. Оцінювання конкурсних робіт учасників здійснюється шляхом підрахунку балів всіх членів організаційного комітету.

Заохочення переможців

5.1.     Всі учасники будуть нагороджені заохочувальними подарунками.

5.2.     Переможець та учасники кращих робіт отримають цінні подарунки.

5.3.      Переможців  буде оголошено 30 грудня 2021року на офіційній сторінці Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 09874098487