«... історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє…»

На виконання Плану заходів з вшанування в області у 2021 році пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні у закладах загальної середньої освіти Гончарівської селищної ради проведено ряд заходів щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а саме:

• виставки – реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої», «Голодомор - скорбота в серцях поколінь»;
  • урок-набат «Голгофа народних страждань»,
  • інформаційні хвилинки «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця», «З попелу забуття»;
  • перегляд відеофільмів до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. «Такого ще земля не знала», «Голодний дух», «Зернята надiї», «Голод-33»,  «Голодний дух»;
  • участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку»;
  • тематичні виставки в бібліотеках закладів загальної середньої освіти;
  • оформлення колажу «Памятаймо голодомор 1932-1933 рр.»;
  • історичні уроки «Голодомор мовою фактів», «Голодомор та його наслідки для українського суспільства», «Правові аспекти голодомору в Україні».

За інформацією відділу освіти Гончарівської селищної ради