Фото без опису

19 грудня 2021 року в смт. Гончарівське пройшов турнір з міні – футболу серед юнаків 2010 року народження, присвячений Дню Святого Миколая, за підтримки депутата Чернігівської обласної ради Віталія СВИРИДЕНКА. За кубок переможця змагалися чотири команди:  ДЮСШ «Олімпієць» (Гончарівське), ДЮСШ «Колос» (Ріпки), ДЮСШ «Городня» (Городня), ФК «Десна» (Десна). В неймовірно напруженій, але дружній боротьбі переможцями турніру стали ДЮСШ «Олімпієць» , ІІ місце посіли  ДЮСШ «Городня» (Городня), ІІІ місце – ДЮСШ «Колос» (Ріпки), ІV місце – ФК «Десна» (Десна). Кращими гравцями стали: Клесун Артем (Ріпки), Калач Денис (Городня), Ліньков Тимур (Гончарівське) та Пашковський Констянтин (Десна), які отримали пам’ятні статуетки.

Всі учасники турніру отримали кубки, медалі, грамоти та солодкі подарунки від депутата Чернігівської обласної ради Віталія Свириденка.

В черговий раз вітаємо всіх учасників турніру, завжди йдіть вперед і тільки вперед! Ви всі переможці і справні таланти!