Грудень багатий на свята, приємні несподіванки і сюрпризи, на які з нетерпінням чекають діти. Особливо хочеться подарувати радість у передноворічні дні дітям соціально незахищених категорій.

Традиційно, в рамках місцевої Програми Служби у справах дітей «Про попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Гончарівської селищної ради на 2021 рік», 132 дитини з числа: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в складних життєвих обставинах, з багатодітних родин та діти з особливими потребами, що проживають на території  Гончарівської громади, отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая, а ще 28 дітей відвідали 29 грудня 2021 року Чернігівський обласний академічний Український  музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, де переглянули новорічну музичну казку «Мауглі» і отримали масу позитивних емоцій.

За інформацією Служби у справах дітей