8 та 9 січня 2022 року в м. Сновськ відбувся Відкритий турнір з міні-футболу Сновської ТГ серед юнаків 2010-2011р.н., в якому взяло участь 12 команд: ДЮСШ-1 м.Сновськ, ДЮСШ м.Ріпки, ДЮСШ м.Мена, ФК Чернігів, «Десна»-2 м. Чернігів, ФСШ «Кудрівка Юніор», ДЮСШ м.Городня, ДЮСШ-2 м.Сновськ, ДЮСШ м. Борзна, ДЮСШ м. Корюківка, ДЮСШ м. Семенівка.

Вихованці ДЮСШ «Олімпієць» Гончарівської селищної ради також взяли участь в турнірі, здобули заслужену перемогу та були нагороджені кубком і медалями. Кращим гравцем команди в цій грі було визнано Данила ГОЛОДА та нагороджено статуеткою, а кращому захиснику команди Тимуру ЛІНЬКОВУ була вручена грамота.

Вітаємо кожного учасника команди та тренера Олександра ХОМЕНКА з гарним початком 2022 року та прекрасним результатом! Бажаємо постійного спортивного розвитку та подальших високих досягнень!

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту