13 січня 2022 року відбулась  нарада директорів закладів освіти Гончарівської громади. У заході взяли участь Гончарівський селищний голова Віталій РУДНИК, який приділив увагу питанню розвитку галузі освіти  Гончарівської громади та реалізацію державної політики у сфері освіти. Начальник Служби у справах дітей Юлія КАЧАНЕНКО проаналізувала роботу Служби у справах дітей і навчальних закладів Гончарівської селищної ради щодо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, узгодили напрямки співпраці у 2022 році.

Начальник відділу освіти Валентина ПРИМАК приділила увагу таким питанням, як:

1. Підсумки роботи відділу та закладів освіти за грудень та завдання на січень - лютий.

2. Новий порядок організації інклюзивного навчання з 2022 року

3. Підсумки проведення супервізії в закладах освіти громади.

4. Підведення підсумків ІІ етапів ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

5. Організація харчування в закладах освіти.

6. Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2022 році.

7. Ведення ділової документації у закладах освіти.

8. Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

9. Обговорення  плану культурно-виховних  заходів на січень-лютий. Підведення підсумків конкурсів «Моя ялинкова іграшка», «Український сувенір».

За інформацією відділу освіти