Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.
З метою максимального охоплення дітей дошкільною освітою, забезпечення її якості та доступності  незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження 01 лютого 2022 року відбулося урочисте відкриття дитячого підрозділу Комунального навчального закладу Слабинська ЗОШ І-ІІ ступенів Гончарівської селищної ради.
         Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дошкільного підрозділу для жителів села.
Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали Голова Чернігівської обласної державної адміністрації     В’ячеслав ЧАУС, Голова Чернігівської обласної ради Олена ДМИТРЕНКО, заступник голови  Чернігівської обласної державної адміністрації     Дмитро ІВАНОВ, заступник Голови Чернігівської районної ради Лариса ЮРЧЕНКО, Гончарівський селищний голова Віталій РУДНИК, генеральний директор ТОВ «Зерно-Злато» Андрій ТКАЧЕНКО, депутат обласної ради Іван ДЕМЕНТОВ, староста сіл Слабин, Якубівка, Мажугівка Сергій КРАСКОВ, староста сіл Смолин, Козероги Іван СМИРНОВ, начальник відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентина ПРИМАК та керівники закладів освіти громади.
         Перші особи Чернігівщини подарували цінні подарунки та привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із створенням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі.
Громада села вдячна за великі зусилля, які приклав  Гончарівський селищний голова Віталій РУДНИК,  для відкриття нового дошкільного підрозділу у громаді. Саме завдяки його працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити якість освіти у громаді було створено цей дошкільний підрозділ „Джерельце”.
          У дошкільному підрозділі закладу освіти буде функціонувати одна різновікова група, в якій виховуватимуться 13 дітей дошкільного віку
(с. Слабин, с. Якубівка). Для дітей із с. Якубівка буде організовано підвіз.
          У садочку зроблено ремонт, встановлено металопластикові вікна, підібрано сучасні дитячі меблі, поповнено сучасним кухонним обладнанням харчоблок, обладнано туалетні кімнати.
Бажаємо, щоб маленьким господарям було тепло і затишно в новому дошкільному закладі!

За інформацією відділу освіти