28-30 січня вихованці ДЮСШ "Олімпієць" Гончарівської селищної ради взяли участь у Відкритому турнірі міста Славутич з футзалу серед юнаків 2009р.н. і молодших. За перемогу змагалися 16 команд з Чернігівської, Київської, Сумської областей і м. Житомир. ДЮСШ "Олімпієць" змагалися з командами: "Єдність" Київ, ЗОШ №5 Житомир, ДЮСШ Городня. Результати: «Єдність» - «Олімпієць» 1:1; «Олімпієць» - ЗОШ №5 6:0; «Олімпієць» - Городня 1:0.

Наша команда вийшла з групи з першого місця і в півфінальнальній сітці зустрілася з КДЮСШ Славутич, де поступилася з рахунком 0:3. Наступного дня ДЮСШ «Олімпієць» грала за 3-е місце з командою "Бульвар" Житомир. Мінімальна перемога з рахунком 1:0 дозволила посісти почесне 3-е місце.

Кращим нападником турніру визнано Лінькова Тимура, кращий гравець команди Рубашенко Нікіта!

Вітаємо команду з досягненим результатом!