У закладах культури Гончарівської територіальної громади проведено заходи з відзначення 104-ї річниці Дня пам’яті Героїв Крут:

•    в Боровиківському сільському клубі – година пам’яті «Квіти у полі, там, де Крути»;
  • в Максимівському будинку культури – година поезії «Молоді та сильні духом»;
  • в Смолинському будинку культури – виховний захід «Під Крутами бій, під Крутами кров»;
  • в Козерізькому та Лебедівському сільському клубі – година пам’яті «Крути - і біль, і сум, і вічна слава України!».

В бібліотечних установах громади був проведений історичний онлайн-екскурс «Крути: жива пам'ять поколінь».

Всі заходи були проведені з метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами, який набув для українців символічного значення та став прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту