27 січня 2022 року на базі КДНЗ «Лісова казка» Гончарівської селищної ради відділом освіти Гончарівської селищної ради проведено засідання круглого столу «Актуальні питання розвитку дошкільної освіти: перспективи, інновації, розвиток». У засіданні взяли участь завідувачі та вихователі ЗДО «Лісова казка», ЗДО «Веселка» та дошкільного підрозділу КНЗ Слабинська ЗОШ І-ІІ ст.  На засідання круглого столу було запрошено методиста відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського Жеребцову Надію Миколаївну.

У ході засідання говорили про виклики сучасності для дошкільної освіти, нормативно-правову та навчально-методичну бази забезпечення закладів дошкільної освіти, оновлення Базового компонента дошкільної освіти, розроблення ключових підходів у забезпеченні якості дошкільної освіти. Надія Миколаївна окреслила нормативно-правові та науково-методичні засади проведення моніторингу якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти. У ході інтерактивної бесіди вона  підвела учасників до того, що  найголовнішим критерієм оцінки якості роботи закладу дошкільної освіти  є показники  рівня сформованості життєвих компетентностей дошкільника: чим ефективніше та різноманітніше дитина розв’язує доступні вікові навчальні та життєві проблеми, тим вища оцінка роботи педагогів та закладу в цілому.

Засідання круглого столу пройшло цікаво, емоційно та дуже інформативно!

За інформацією відділу освіти