02.02.2022 року у Гончарівській селищній раді  відбулась спільна нарада за участю представників органів місцевого самоврядування, фахівців Чернігівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, суб’єктів господарювання, що надають населенню послуги з водопостачання та водовідведення, та керівників закладів освіти громади.

На нараді обговорювались питання здійснення лабораторного контролю питної води у населених пунктах громади, дотримання санітарного законодавства на об’єктах водопостачання та водовідведення, дотримання гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів у закладах освіти, дотримання санітарного регламенту. Окремо зупинились на необхідності впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), на харчоблоках освітніх закладів шляхом проведення позапланових аудитів за заявами керівників установ освіти, використовуючи затверджений наказом №446 Мінагрополітики України акт, що складається за результатами проведення аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР.

За інформацією відділу освіти