16 лютого 2022 р. начальник відділу освіти Валентина ПРИМАК разом з відповідальними за проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь в обласному семінарі з питань організації у 2022 році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організованого комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

17 лютого 2022 року за підсумками семінару проведено засідання шкільного штабу гри, на якому розглянули питання нормативно-правового забезпечення «Сокіл» («Джура»), оформлення відповідної документації, проведення І (ТГ) етапу Гри, з метою якісної підготовки  рою-переможця до участі у ІІ (обласному) етапі Гри розподілили обов’язки між членами штабу.

За інформацією відділу освіти