У Гончарівській територіальній громаді з 25 грудня 2023 року в тестовому режимі починає роботу Центр надання адміністративних послуг Гончарівської селищної ради (далі – Центр), де жителі нашої громади зможуть  отримати  адміністративні послуги.

Основними принципами роботи Центру є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем, з якими звертаються відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

Утворення Центру, його Положення та Регламент затверджено Рішенням Гончарівської селищної ради тридцять другої сесії восьмого скликання від 14.09.2023.

Працівниками Центру здійснюється прийом, консультація, інформування та обслуговування суб’єктів звернення. Центр надаватиме більше 100  видів адміністративних послуг.

Ми відкриті до змін та наполегливо прямуємо до досягнення поставленої мети – створити максимально зручні умови проживання на території нашої громади.

Центр знаходиться в приміщенні селищної ради за адресою: вул.Танкістів, 11, смт Гончарівське.

Графік роботи Центру:

понеділок – четвер з 08:00 до 17:00

п’ятниця з 08:00 до 16:00

перерва з 13.00 до 14.00.

Ласкаво просимо до Центру надання адміністративних послуг Гончарівської  громади!

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які надаються через структурний підрозділ при виконавчому комітеті Гончарівської селищної ради Центр надання адміністративних послуг