Напередодні свята Дня працівника лісу, яке традиційно лісівники відзначають у третю неділю вересня, пройшли урочистості в колективі ДП «Чернігівський військовий лісгосп». Гончарівський селищний голова Віталій Рудник та в.о старости сіл Смолин, Жеведь,Козероги Іван Смирнов взяли участь в святкуванні та привітанні  присутніх з професійним святом. Присутнім бажали благополуччя, добра, щасливої долі, реалізації кращих задумів, віри у прекрасне майбутнє України. За вагомий внесок у справу збереження, примноження, раціонального використання лісових ресурсів, активну участь в громадському житті громади Грамотами селищної ради було нагороджено:

Мацерук Д.В. – інженера з лісових культур;

Бабич Ю.П. - провідного бухгалтера по обліку матеріалів;

Пипкуна В.В. - контролера лісозаготівельного виробництва;

Дешко Ю.І. - робітника на лісокультурних роботах;

Змаженко С.Д. - робітника на лісокультурних роботах;

Рака Л.І. - водія автотранспортних засобів;

Бригинця В.М. - інженера – програміста;

Андрєєва М.Г. - водія (пожежні автомобілі);

Ткача А.П. - пожежника – рятувальника;

Ващенок І.Л.- контролера деревообробного виробництва.

З нагоди свята відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради підготував присутнім музичну програму. Свої неперевершені номери дарували працівникам ДП «Чернігівський військовий лісгосп» викладачі Гончарівської школи мистецтв:Оксана Ліщук, Катерина Мурач, Катерина Оксенюк та Вікторія Овчар.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту

Гончарівськоїселищної ради