Фото без опису

20 вересня в сел. Гончарівське пройшов легкоатлетичний забіг, який був присвячений Дню визволення Гончарівського краю від нацистських  окупантів у роки Другої світової війни. Чоловіки мали подолати дистанцію 10 км, жінки – 5 км, а для дітей був організований кольоровий забіг на 1 км.Призовий фонд для переможців забігу серед жінок та чоловіків складав 1тисячу гривень. Для переможців дитячого забігу були підготовлені цінні призи. Забіг пройшов у позитивній, дружній атмосфері.Всі учасники забігу гідно подолали дистанції. Перше місце дитячого забігу серед хлопців здобув Ковток Антон, друге – Веретейченко Максим, третє – Ліньков Тимур. Серед дівчат переможницею стала – Коваленко Анжела, друге місце – Свириденко Поліна, третє – Бережна Софія.  Найшвидшою серед жінок стала Столінець Наталія, яка подолала дистанцію 5 км за 23,40 хвилини та отрималагрошову винагороду. Друге місце серед жінок зайняла Карпінська Юлія (23,56 хв.), третє – Гармата Ольга (27,27 хв.). Перемогу серед чоловіки здобув Заріцький Владислав, який пробіг дистанцію 10 км за 35,47 хвилиниі також отримав грошову винагороду. Друге місце зайняв Гутніченко Олександр (38,40 хв.), третє місце – Самусенко Олександр (39,46 хв.). Всі учасники забігу отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.

Окремо висловлюємо слова подяки помічникам заходу, учням Гончарівської гімназії, за допомогу в проведені заходу: Виноградному Артему, Редько Яні, Буряк Євгенії, Івахненку Дмитру, Павлову Олексію, Плющ Катерині та Войновському Владиславу.

Захід був проведений за підтримки Гончарівського селищного голови – Віталія Рудника та члена виконавчого комітету Гончарівської селищної ради – Івана Дементова.

Вітаємо всі переможців та учасників легкоатлетичного забігу. Бажаємо бути завжди цілеспрямованими, здоровими та впевнено йти до перемоги.