08 грудня 2020 року у Гончарівській гімназії Гончарівської селищної ради відбувся семінар-практикум «Моя педагогічна скарбниця: творчі пошуки та знахідки, які забезпечують організацію освітнього процесу Нової української школи». У семінарі взяли участь начальник відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентина Примак, директор Гончарівської гімназії Ніна Рудник, вчителі початкових класів, англійської мови, психолог та соціальний педагог гімназії.

Засідання розпочала начальник відділу освіти Валентина Примак, яка висвітлила питання організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році. Заступник директора з навчально-виховної роботи Гончарівської гімназії Галина Попружна  надала рекомендації та практичні поради  щодо ведення документації в початкових класах, використання технологій оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів НУШ з метою забезпечення умов для взаємодії учасників освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства та в умовах психологічної комфортності.  Учитель 2-го класу Гончарівської гімназії Вікторія Іващенко поділилася досвідом щодо організації освітнього процесу в умовах Нової української школи. Учителі активно долучилися до обговорення актуальних питань щодо особливостей організації освітнього процесу в початкових класах,  ролі  сучасного  вчителя  у  формуванні  особистості  учня  нового покоління  в  умовах  розвитку  креативної  освіти.

За інформацією відділу освіти