За даними Ради Європи, кожна 5-та дитина страждає від сексуального насильства. Пандемія COVID-19 та ізоляція загострили в усьому світі проблему насильства над дітьми – як фізичного та психологічного, так і злочинів сексуального характеру.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства».

З огляду на актуальність проблеми і в межах даної кампанії заклади загальної середньої освіти Гончарівської громади також приєднались до цієї акції, спрямованої на захист прав дитини та провели ряд заходів, а саме:

• виховна година «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу – «Ні»»;
  • конкурси малюнків «Світ без насильства» та «Щаслива сім'я - це сім'я без насилля»;
  • захід «Досить цькувати, давай товаришувати»;
  • перегляд відеофільму «Чучело»;
  • профілактичний флешмоб «Синя стрічка проти насилля»;
  • ряд занять з елементами тренінгу з метою попередження насилля в різних його аспектах.

За інформацією відділу освіти