Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Заклади культури Гончарівської територіальної громади приєдналися до святкових заходів. Так, в Максимівському будинку культури, Боровиківському, Жеведському, Козерізькому, Соколівському сільських клубах пройшли святкові концертно-розважальні програми «Тільки у нас на Україні жінки милі та вродливі». Нарешті глядачі змогли насолодитися офлайн – виступами своїх улюблених аматорів, дякуючи їм гучними оплесками за щирі вітальні слова, концертні номери,  весняні квіти, гарний настрій та теплу атмосферу. А учасники художньої самодіяльності Смолинського та Слабинського  будинків культури порадували жителів громади музичними, танцювальними та гумористичними онлайн-вітаннями на офіційних сторінках своїх закладів, отримавши від підписників безліч вподобань.

Тож, дорогі жінки, ще раз бажаємо втілення у життя всіх найзаповітніших мрій. Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди. Зустрічайте кожен прийдешній день з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та сорту