Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка у закладах культури Гончарівської громади пройшли заходи:

• в Жеведському сільському клубі відбулося засідання шанувальників творчості великого поета. До уваги присутніх було представлено не лише поетичні твори, але й фото його картин. Разом з жіночим вокальним ансамблем «Жеведянка» співали пісні на слова Тараса Шевченка;
  •  в Козерізькому сільському клубі розгорнуто книжкову виставку «Живуть, Кобзарю любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово» та проведено вікторину «Що ми знаємо про Кобзаря?»;
  • в КЗ «Смолинська публічна бібліотека» та її філіях до тижня Шевченківської книги були  презентовані книжкові виставки збірок поета «Тарасів «Кобзар» - народу великий дар!».

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та сорту