12 14 березня 2021 року в смт Буча ( Київської області) проходив Чемпіонат України з Таеквон - До серед юнаків, юніорів та дорослих. Під керівництвом ІВАНЕНКА В’ячеслава, керівника обласного осередку Всеукраїнського союзу Таеквон – До та за сумісництвом керівника секції з Таеквон – До 20 гарнізонного будинку офіцерів, юнацьку збірну Чернігівської області представили Мокруха Арсеній та Середа Ілля з смт Гончарівське. Це був дебют юних спортсменів на змаганнях  Всеукраїнського рівня. За результатами змагань Середа Ілля зайняв ІІ місце в розділі «Спаринг» (-35 кг), а Мокруха Арсеній посів ІІІ місце в розділі «Спаринг» (-45 кг).

Вітаємо юних спортсменів та тренера з перемогами та бажаємо подальших спортивних досягнень!

За інформацією керівника обласного осередку

Всеукраїнського союзу Таеквон – До ІВАНЕНКА  В’ячеслава