14 травня 2021 року у відділі освіти Гончарівської селищної ради відбувалась нарада директорів закладів освіти Гончарівської громади, присвячена організованому закінченню 2020-2021  навчального року.

Начальник відділу освіти Валентина ПРИМАК приділила увагу таким питанням, як:

1. Організоване закінчення 2020-2021 навчального року.

2. Порядок переведення учнів закладу загальної середньої освіти до наступного класу.

3. Особливості звільнення здобувачів освіти  у 2020-2021 н.р. від державної підсумкової атестації.

4. Актуальні питання видачі свідоцтв про здобуття  повної загальної середньої освіти.

5. Нові норми та порядок організації харчування в закладах освіти, затверджені  постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305. Впровадження системи НАССР.

6. Підготовка закладів освіти Гончарівської громади до роботи в осінньо-зимовий період.

7. Щорічне звітування керівників закладів освіти.

8. Результати атестації педагогічних працівників  у 2020-2021 н.р.

9.Проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Гончарівської громади.

10. Обговорення  плану культурно-виховних  заходів на травень-червень. Підведення підсумків конкурсів «Великодня писанка», «Безпека життя – життя в безпеці».

За інформацією відділу освіти

Гончарівської громади