З метою піднесення престижу фізичної культури та спорту в населених пунктах Гончарівської громади 06 червня 2021 року на базі Смолинського будинку культури проведено турнір Гончарівської ТГ з настільного тенісу та дартсу, присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

Організаторами заходу стали відділ культури, сім’ї, молоді та спорту та ДЮСШ «Олімпієць».

В турнірі брали участь шість команд старостинських округів Гончарівської громади: Жеведський, Слабинський, Смолинський, Максимівський, Боровиківський та сел.Гончарівське. Привітав всіх учасників команд та побажав перемоги Гончарівський селищний голова Віталій Рудник.

В ході змагань, які відбувалися згідно з діючими правилами перемогу здобули команди:

І місце – Слабинський старостинський округ;

ІІ місце – Боровиківський старостинський округ;

ІІІ місце – Максимівський старостинський округ.

Всі учасники турніру отримали максимум задоволення та були нагороджені медалями, а переможці – медалями та цінними подарунками.

За кращий результат в дартсі та настільному тенісі серед жінок та чоловіків  були нагороджені статуетками:

• Владислав Нестеренко (с. Лебедівка) – кращий результат з дартсу;
  • Євген Савчук (с. Смолин) – кращий результат з тенісу;
  • Маланічева Євгенія (с. Лебедівка) – кращий результат з дартсу;
  • Качурова Тетяна (с. Слабин) - кращий результат з тенісу.

Спортивний захід пройшов за підтримки директора ТОВ «ЗЕРНО-ЗЛАТО» Андрія Ткаченка.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту