08 червня 2021 року в селищі Гончарівське пройшов турнір з міні-футболу «Відкритий кубок Гончарівської ТГ» серед юнаків 2006-2007р.н., організований ДЮСШ «Олімпієць». У змаганнях взяли участь три команди: ДЮСШ «Олімпієць» (Гончарівське), ДЮСШ Десна – Остер, КДЮСШ «Славутич».

За результатами змагань бронзовим призером стала команда ДЮСШ Десна – Остер.  Друге місце посіла команда КДЮСШ «Славутич». Наша команда ДЮСШ «Олімпієць» в запеклій боротьбі з командою КДЮСШ «Славутич» показала найкращий результат та посіла перше місце. Команди нагороджені медалями, а команда ДЮСШ «Олімпієць»  отримала кубок переможця.

Крім того, гравець нашої команди Скляр Микита отримав нагороду  «Кращий гравець турніру», а Чеботар Роман (КДЮСШ «Славутич») та Смик Владислав (ДЮСШ Десна – Остер) отримали нагороди «Кращий гравець команди».

Вітаємо нашу команду та тренера Олександра Хоменка із заслуженою, яскравою перемогою! Бажаємо рухатись тільки вперед та дарувати радість своїх перемог рідним та вболівальникам.

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту