23 серпня в 20 ГБО сел.. Гончарівське відбувся святковий концерт, присвячений Дню Державного Прапора України  та 30-ій річниці  незалежності України. Свої музичні вітання дарували: гурт «КАВА» (Москаленко Альона, Мурач Катерина, Оксенюк Катерина, Овчар Вікторія), вокальний жіночий ансамбль «Горличка»(художній керівник – Ольга Харченко), вокальний колектив «Капітошки»(художній керівник – Катерина Мурач) Гончарівської школи мистецтв, Тетяна Вініченко, Катерина Єккель, Валентина Андрєєва. Гостював на нашій сцені зі своїми авторськими піснями талановитий музикант та вокаліст Павло Колодій. А найбільші глядацькі оплески дісталися  вихованцям ЗДО «Лісова казка» та маленькій співочій зіроньці Ані Ліщук.

Особливу подяку хочеться висловити жінкам-майстриням із селища Гончарівське, які взяли участь в виставці декоративно-прикладного мистецтва: Макаренко Інні «Вишивка картин хрестиком», Власюк Марії «Вишивка бісером», Діденко Олені «Роботи з бісеру», Султан Наталії «Ексклюзивні ляльки та декорації ручної роботи з полімерної глини». Художні роботи своїх учнів представила на виставці Людмила Лисенок – викладач образотворчого мистецтва Гончарівської школи мистецтв. Керівник гуртка «Вмілі ручки» Гончарівської гімназії Віктор Півень представив роботи своїх вихованців.

Напередодні, 22 серпня неперевершений гурт «КАВА» достойно представив Гончарівську громаду на заходах районного значення, які в цьому році пройшли в м. Городня та поділилися своїми творчими надбаннями на VІ відкритому фестивалі аматорської творчості.

По всіх закладах культури були виготовлені тематичні фотолокації та пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, які подарували жителям громади позитивні емоції, гарний настрій та свято душі.

За інформацією

відділу культури, сімї, молоді та спорту