4 вересня 2021 року відбулися обласні спортивні змагання серед команд керівної структури сільських, селищних територіальних громад, які організовувало ГО «ЧОО ВФСТ КОЛОС». Гончарівську територіальну громаду представили:селищний голова Рудник Віталій (шахи), начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-економічної роботи Заріцька Олена (дартс), начальник відділу освіти Примак Валентина (шашки), начальник фінансового відділу Примак Олександр (гирьовий спорт), староста Смолинського старостинського округу Смирнов Іван (настільний теніс серед чоловіків), староста Жеведського старостинського округу Рябус Леся (настільний теніс серед жінок), волейбол – всі учасники збірної команди. За підсумками суддівської комісії наша команда здобула загальнокомандне почесне ІІ місце. Крім того, учасники показали неймовірний  результат в індивідуальних заліках: І місце Віталій Рудник, Валентина Примак, Леся Рябус  та ІІІ місце Іван Смирнов.

Вітаємо нашу команду! Бажаємо нових звершень, легких перемог та віри у власні сили!