25 вересня вдруге пройшов легкоатлетичний забіг до Дня визволення Гончарівського краю від нацистських окупантів у роки ІІ світової війни. Метою заходу є пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, залучення населення громади до активного відпочинку, популяризація бігу. Цього року жінки мали подолати 3000 м, чоловіки 7000 м, а для дітей був організований кольоровий забіг на 1000 м. Привітати учасників заходу завітав депутат Чернігівської обласної ради Іван ДЕМЕНТОВ та начальник відділу у Чернігівській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир МИРОНЕНКО. За результатами забігу І місце серед чоловіків здобув ГУТНІЧЕНКО Олександр, ІІ місце – НЕЩАДИМ Іван, ІІІ місце – МИРОНЕНКО Володимир. І місце серед жінок отримала КАРПІНСЬКА Юля, ІІ – ГАРМАТА Оля, ІІІ – РУДНИК Наталія. У дитячому забігу серед хлопців І перше місце посів  ЛІНЬКОВ Тимур, ІІ – БЕРЕЖНИЙ Павло, ІІІ місце – САВЧЕНКО Тихон. Серед дівчат І місце здобула БЕРЕЖНА Софія, ІІ місце – СВИРИДЕНКО Поліна, ІІІ місце – ПОЛОВИК Каріна. За підтримки Гончарівського селищного голови Віталія РУДНИКА всі призери отримали цінні подарунки та медалі. Грошові винагороди по 1000 грн. для золотих призерів серед чоловіків та жінок надав директор ТОВ «Зерно – Злато» Андрій ТКАЧЕНКО. Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки та памятні медалі за участь у забігу.

Висловлюємо слова вдячності за підтримку в організації та проведенні заходу Гончарівському селищному голові Віталію Руднику, начальнику фізичної підготовки відділення бойової підготовки 1 окремої танкової Сіверської бригади Вусатому Миколі та учням Гончарівської гімназії.

Всім спортсменам бажаємо здоровя, везіння, перемог, приємних спогадів та вражень.

За інформацією відділу культури, сім’ї,

молоді та спорту Гончарівської селищної ради