Шановні працівники бібліотек Гончарівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

Тож, шановні бібліотекарі Гончарівської об’єднаної територіальної громади, вітаю Вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, бажаю Вам,  а також усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччянаснаги.

З повагою

Селищний голова                                                                  Віталій РУДНИК